Friss hírek

2015. április 12., vasárnap
Női Extra Liga

UNIVER Sport Kft. – Budapesti ERDÉRT SE 2-6
győztek: Imre 2 illetve Ságlová 3, Hepke 1, Angyal 1 és a Hepke, Ságlová pár

Férfi Extra Liga

Komló Sport Kft. I. – Floratom Szeged AC Probart I. 6-4
győztek: Lindner 3, Sabján 2, Sipos 1 illetve Vitsek 2, Gerold 1 és a Vitsek, Gerold pár

Bővebben...

molnar-istvan-patrik-u21-kszl

Tizenkettedik helyen végzett a Klubcsapatok Szuperligájában a huszonegy éven aluliakból álló magyar csapat. A szlovének szintén U21-es együttese ellen szenvedett sima vereséget a Majoros és Bruckner nélkül felálló fiatal csapatunk (0-7). Miután az első mérkőzés is a szlovének sikerével zárult (4-6), ők zárták a 11. helyen az idei sorozatot.

Bővebben...

Leila

Eredmények letölthetők (pdf):

Ifjúsági fiú | Ifjúsági leány

Videointerjú a fiú versenyszám győztesével, illetve a döntő mérkőzés

valogatott-edzes-stockerau

Aranyosi Péter vezetésével, Somosi Miklós edző segítségével, a tizenötezres osztrák kisvárosban végzi felkészülésének egy szakaszát a magyar felnőtt válogatott. Az Ecseki Nándor, Jakab János, Kosiba Dániel, Lakatos Tamás és Pattantyús Ádám összeállítású különítmény 10 napos felkészülési programjából az első hármat tölti az UTTC Stockerau otthonában, ahol kanadai és belga ellenfelekkel edzenek.

Bővebben...

Verseny szervezője:

Magyar Asztalitenisz Szövetség Para Bizottsága

Kiskunmajsa Hunor SE  

Verseny támogatója:

Magyar Asztalitenisz Szövetség  Para Bizottsága

Félegyházi Asztalitenisz Sportiskola

Kiskunmajsa város  Önkormányzata.

Bővebben...

2015. április 07., kedd
Férfi Klubcsapatok Szuper Ligája, 11-12. helyért

HUN U21 – SVN U21
Budapest II., Marczibányi tér 13., Ormai László Asztalitenisz Csarnok, 15.00 óra

2015. április 08., szerda
Női Extra Liga

Szekszárd AC I. – Postás SE I.
Szekszárd, Keselyűsi u. 3., 16.00 óra 

2015. április 09., csütörtök
Női Klubcsapatok Szuper Ligája, 5-6. helyért

Szekszárd AC – Budaörsi SC
Szekszárd, Keselyűsi u. 3., 17.00 óra

Férfi Extra Liga

Pénzügyőr SE I. – Celldömölki VSE-Swietelsky-Wewalka I.
Budapest X., Szállás u. 5., 17.00 óra

Bővebben...

lanyok

Eredmények letölthetők (pdf):

Ifjúsági fiú csapatbajnokság | Ifjúsági leány csapatbajnokság

Go to top